Nokta Lazer Hakkında:

2003 yılında Nokta Ambalaj ünvanı ile kurulan şirketimiz, matbaa, ambalaj, etiket, vakum, tekstil, deri ürünleri, otomotiv v.b. sektörlerinde kesim kalıbına ihtiyaç duyan firmalara yüksek teknoloji kullanarak kalıp üretmektedir. Ağustos 2012'de Lazer Teknik ile güçlerini birleştirmiş ve ünvanını Nokta Lazer olarak değiştirmiştir.

Klasik bir slogan haline gelen "kalite, zaman, ve ekonomik öncelikli" söyleminin üzerine çıkan Nokta Lazer, yetkin personeli ve yüksek teknoloji içeren ekipmanları ile kalıp üretiminde dünya standartlarını yakalamıştır. Sahip olduğu tecrübe ve birikimini müşterileri lehine bir katma değere dönüştürmek de önemli bir ilkesidir.

Personelinin kalitesini üst düzeyde tutabilmek için teknik okullar ile irtibat halinde olan şirketimiz, teknolojide dünya standartlarından geri kalmamak için yurtiçi ve yurtdışı fuarları sürekli takip etmekte, yatırımlarını buna göre planlamaktadır.

Nokta Lazer düz ve rotary kesim kalıbı üretimindeki kapasitesini her geçen gün artırmakta, bu artışın kalitesini düşürmemesi için gerekli önlemleri almaktadır.